0Položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

O nás

Našim cieľom je stať sa spoľahlivým partnerom pre kluby hľadajúce hráčov a trénerov ako aj pre hráčov a trénerov hľadajúcich uplatnenie. Ku každému klientovi budeme mať individuálny prístup a spoločne sa budeme snažiť nájsť odpoveď na každú otázku.

Budovanie víťazného tímu nie je jednoduchý proces. Spoločnosť e-contract s.r.o. Vám pri jeho budovaní bude nápomocná, a to vďaka dômyselnému systému, ktorý umožňuje tímom vyhľadávať vhodných hráčov/trénerov a naopak. Hráči ťažia zo systému, v ktorom sa môžu prezentovať a zároveň vyhľadávať ponuky klubov.

Spoločnosť sa bude zameriavať najmä na zabezpečenie trvalých kontraktov, hosťovaní, striedavých štartov a nových pracovných príležitosti. Ponuka práce doma a v zahraničí. Zároveň bude dbať na to, aby ponuky voľných pozícii v kluboch boli vždy aktuálne. Prioritou projektu je rýchlosť, s ktorou klient dokáže vyhľadať vhodného adepta na voľnú pozíciu a uzatvoriť s ním kontrakt. Nosným prvkom systému bude databáza hráčov, trénerov a klubov s ponukami. Spoločnosť bude následne ponúkať kompletný servis, spojený s uzatvorením kontraktu.